ZANTE SAILING NEPA
19 ESPEROU str, 17561
 Palaio Faliro
Baza jachtów

Vergovitsis 39, GR-11475, Athens, Greece (HQ)
Główna baza: Pier 6, Kalamaki Marina

Tel: +30 693 2728712,
Fax: +30 693 2728712
Kom: +30 693 2728712

Email: info@sailgreece.pl

Przydatne informacje

Lokalizacja

Sailgreece and Zante Sailing yachts znajdują się razem na początku Pier 6.

Osoba do kontaktu: Capt. Joannis Makridakis
Telefon: +30 693 2262332,
E-mail: sailgreece@ath.forthnet.gr

Możesz dotrzeć do naszej przystani przez

TAXI z lotniska – Koszt około 35-40 €. Rekomendujemy Nikos Taxi – koszt 40 € dla 4 osób oraz 70 € dla maksymalnie 8 osób. W sprawie rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt z Joannis Makridakis.

BUS z lotniska – X96 Bus-stop: „EDEM”. Cost 6€ dla dorosłych oraz 3€ dla dzieci. Czas podróży 45 min.

Niezbędne dokumenty

Paszporty lub ważny dokument tożsamości .Wymagane jest podpisanie umowy czarterowej zgodnej z greckim prawem, posiadanie licencji żeglarskiej dla co najmniej jednego członka załogi. Skan licencji wraz z listą zalogi ( imiona,nazwiska, daty urodzenia i numerami paszportów) powinnismy otrzymać wcześniej aby przyspieszyć procedurę kontroli Straży Przybrzeżnej.

Moorings

Prosimy pamiętać, że powinieneś wrócić w dniu poprzedzającym zejście na ląd przed 17:00. Prosimy wpływać i cumować rufą! Nie używaj kotwicy! Mooringi są dostępne.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pomóc Ci bezpiecznie cumować, dlatego lepiej zadzwoń do nas 30 minut do godziny przed wpłynieciem do Mariny Alimos, aby uzyskać wskazówki cumowania.

Udogodnienia: Woda i morska energia elektryczna 220 V są dostępne na molo bez dodatkowych kosztów. Paliwo dostarczane jest na przystani przy wozie paliwowym / samochodzie na koniec każdej podróży. W marinie znajduje się kilka kawiarni-barów i restauracji, jednak jeśli chodzi o tradycyjne greckie potrawy za rozsądną cenę, polecamy tawernę „Vassilis”, która znajduje się bardzo blisko przystani (zapytaj naszych pracowników o wskazówki). Ponadto w okolicy przystani znajduje się parking, ale nie jest on strzeżony.

Provisioning

W marinie nie ma supermarketu, więc możesz zrobić zakupy samemu w sklepach na głównej ulicy (Poseidonos Ave.) lub możesz poprosić nas o bezpłatny transfer zapewniony przez lokalny supermarket. Główną zaletą tego super-marketu, oprócz tego, że jest otwarty przez cały dzień (nawet w niedziele) jest bezpłatny transfer, do/ze sklepu. Możesz również przesłać nam listę prowiantową z wyprzedzeniem, aby wszystko zostało dostarczone na jacht!