Rekomendacje i opinie
naszych Klientów

Od 1986 roku gościmy Klientów z całego świata na najlepszych wakacjach pod żaglami w Grecji. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć Ci osobiste rekomendacje od Żeglarzy z Twojego regionu, którzy chętnie zaświadczą o wysokim poziomie naszych usług i rozsądnych cenach.

Poniżej zamieściliśmy wybrane komentarze od naszych Przyjaciół, którzy czarterowali od nas jachty w przeszłości. Jeśli chcesz dodać swoje własne opinie, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Google Places, na której można dodawać komentarze lub – po prostu daj nam znać! Z chęcią usłyszymy je od Ciebie!

Wrócimy za kilka miesięcy!

Mieliśmy Selenę przez tydzień i łódka była w znakomitym stanie. Ceny także. Giannis – pełen zabawnych historii. Wrócimy za kilka miesięcy!

Perfekcyjna organizacja

Organizacja była perfekcyjna i chciałabym szczególnie zwrócić uwagę na bardzo wysoką jakość usług i wiedzę Giannisa, który udzielił nam wielu bardzo pomocnych rad, by zoptymalizować i zapewnić bezpieczeństwo naszej żeglarskiej wyprawie. Wciąż mamy w pamięci piękno tego obszaru i mamy nadzieję wrócić znowu w niedalekiej przyszłości. Wysoce polecam Sail Greece tym, którzy chcą doświadczyć żeglowania w Grecji.

To był świetny czas!

Byłem na waszej łódce Vasia w ubiegłym tygodniu. Chciałem tylko powiedzieć, że był to WSPANIAŁY czas. Wasza łódka miała doskonały kształt i przyjemnością było skorzystanie z waszych usług, wliczając dowóz na zakupy i zapewnienie możliwości noclegu.

Zdecydowanie wrócę! Jako nowy, szczęśliwy klient 🙂

Odbyliśmy cudowną podróż!

Odbyliśmy cudowną podróż dzięki Tobie, Tomaszu i reszcie załogi.