Rekomendacje i opinie
naszych Klientów

Od 1986 roku gościmy Klientów z całego świata na najlepszych wakacjach pod żaglami w Grecji. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć Ci osobiste rekomendacje od Żeglarzy z Twojego regionu, którzy chętnie zaświadczą o wysokim poziomie naszych usług i rozsądnych cenach.

Poniżej zamieściliśmy wybrane komentarze od naszych Przyjaciół, którzy czarterowali od nas jachty w przeszłości. Jeśli chcesz dodać swoje własne opinie, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Google Places, na której można dodawać komentarze lub – po prostu daj nam znać! Z chęcią usłyszymy je od Ciebie!

Niezrównany serwis i bardzo sensowne ceny.

Po raz pierwszy wynająłem jacht z Sail Greece w 1996 roku. Od tamtej pory spędziłem wiele wakacji na jachtach Sail Greece i mogę powiedzieć tylko, że za każdym razem dostawałem powód by przyjechać ponownie. Oferują niezrównaną obsługę i bardzo sensowne ceny. Są niezawodni i co najlepsze dowiedli, że są świetnymi przyjaciółmi!

Nie ma powodu by szukać innej firmy czarterowej w Grecji.

Od 6 lat żegluję na Cykladach i zawsze czarteruję jacht u Giannisa, mogę potwierdzić, że zawsze byliśmy mile podejmowani – bardziej jako przyjaciele, niż klienci. Jachty są w świetnej kondycji, Giannis i jego załoga robią wszystko by żeglarskie wakacje ich gości były tak wygodne jak to tylko możliwe.

Dla mnie i mojej załogi, nie ma powodu by próbować usług innej firmy czarterowej w Grecji. W tym roku wrócimy znowu w czerwcu, by odwiedzić naszych przyjaciół w Marinie Kalamaki!

Wrócimy za kilka miesięcy!

Mieliśmy Selenę przez tydzień i łódka była w znakomitym stanie. Ceny także. Giannis – pełen zabawnych historii. Wrócimy za kilka miesięcy!

Nasza podróż z Sail Greece była fantastyczna!

Są ludzie, którzy robią to, co mówią! Odebranie nas z lotniska i odwiezienie nań uczyniło naszą podróż bardzo łatwą. Ich jachty są dobrze utrzymane i dobrze wyposażone na tamtejsze wody. Mogą udzielić CI wszystkich rad, jakich potrzebujesz, by przeżyć świetną grecką żeglarską przygodę. Wrócimy!”

Perfekcyjna organizacja

Organizacja była perfekcyjna i chciałabym szczególnie zwrócić uwagę na bardzo wysoką jakość usług i wiedzę Giannisa, który udzielił nam wielu bardzo pomocnych rad, by zoptymalizować i zapewnić bezpieczeństwo naszej żeglarskiej wyprawie. Wciąż mamy w pamięci piękno tego obszaru i mamy nadzieję wrócić znowu w niedalekiej przyszłości. Wysoce polecam Sail Greece tym, którzy chcą doświadczyć żeglowania w Grecji.

Jeśli myślisz o czarterze z Sail Greece, nie znajduję słów w których mógłbym wyrazić moją rekomendację.

To nie mogłoby być lepsze doświadczenie: jacht był świetny i lokalna wiedza kapitana na temat greckich wysp oznaczała, że odwiedziliśmy wiele „sekretnych” plaż, które nie mogły być osiągalne z lądu. Spowodowało to, że nasza przygoda była absolutnie cudownym doświadczeniem i wciąż o niej mówimy. Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z oferty Sail Greece, trudno znaleźć słowa, które wystarczająco oddadzą nasze rekomendacje!

Odwiedziliśmy Grecję dwa razy i za każdym razem żeglowaliśmy jachtami Giannisa: Philosophie i Mickey.

Od pierwszego momentu, gdy poznaliśmy Giannisa, polubiliśmy go za jego otwartość, życzliwość i humor. Mogłabym opowiedzieć mnóstwo historii o pięknych krajobrazach, ale także o ostrym Meltemi – na który nie byliśmy w pełni przygotowani za pierwszym razem (ale byliśmy także jedynymi tego tygodnia, którzy przyprowadzili łódkę sami z powrotem do Aten :)”

Czarterowaliśmy dwie Bavarie z Sail Greece.

Obie łódki były dobrze wyposażone i w fantastycznym stanie. Można natychmiast zobaczyć troskę i dbałość o szczegóły, jaką załoga Sail Greece wkłada w swoje jachty. Poprzednio czarterowaliśmy jachty w większych firmach i można zobaczyć różnicę – w dbałości o jachty i kosztach.

Od odebrania na lotnisku, do pierwszego briefingu na jachtach, regularnych telefonów ze sprawozdaniami dotyczącymi prognozy pogody i skrupulatnym sprawdzeniu wszystkiego, aż do powrotnej kontroli i przekazania jachtu, czuliśmy się, jakbyśmy byli częścią wielkiej rodziny, która bardzo dba o wszystkich członków. Nie wahamy się regularnie polecać Giannisa i Sail Greece naszym przyjaciołom i kolegom. Zdecydowanie wrócimy wkrótce!

To był świetny czas!

Byłem na waszej łódce Vasia w ubiegłym tygodniu. Chciałem tylko powiedzieć, że był to WSPANIAŁY czas. Wasza łódka miała doskonały kształt i przyjemnością było skorzystanie z waszych usług, wliczając dowóz na zakupy i zapewnienie możliwości noclegu.

Zdecydowanie wrócę! Jako nowy, szczęśliwy klient 🙂

Odbyliśmy cudowną podróż!

Odbyliśmy cudowną podróż dzięki Tobie, Tomaszu i reszcie załogi.

Czarterujemy w Sail Greece od 2000 roku!

Żegluję po Grecji z Saill Greece od 2000 roku, w niektórych latach i wiosną, i jesienią!

Nigdy nie miałem żadnych problemów – ani technicznych, ani organizacyjnych i mogę w pełni polecić Giannisa i Vassilisa jako dobrych partnerów w bezproblemowym żeglowaniu!