Witaj w Sail Greece.pl

Zapraszamy do żeglowania po wspaniałych morzach Grecji. Wykorzystaj szansę doświadczenia niezwykłego żeglarskiego doznania! Po prostu wybierz jacht zgodny z Twoimi preferencjami i bądź gotowy, by rozkoszować się żeglowaniem po krystalicznych wodach Morza Egejskiego, którego historyczne i kosmopolityczne skupiska Cyklad i Wysp Sarońskich z pewnością Cię oczarują!

W Sail Greece naszą pasją jest poznawanie nowych przyjaciół, którzy czerpią przyjemność z żeglowania i w przyszłości wrócą jeszcze wiele razy do Grecji, by cieszyć się żeglarstwem, fantastyczną pogodą i pięknymi wyspami , z których jesteśmy dumni. Cieszymy sie, że możemy uczestniczyć w wybieraniu odpowiedniego jachtu dla Twoich potrzeb i w doradzaniu najlepszej trasy do żeglowania, zgodnej z Twoimi preferencjami. Po prostu skontaktuj się z nami, żeby zacząć!

 

"Można natychmiast zobaczyć troskę i dbałość o szczegóły, jaką załoga Sail Greece wkłada w swoje jachty. "

 

Sean, Irlandia

CZYTAJ WSZYSTKIE RECENZJE >>

CZARTER SAMEGO JACHTU CZY WYNAJEM ZE STERNIKIEM?

Oferujemy obie formy wynajmu w zależności od potrzeb i umiejętności każdego klienta.

Do wyczarterowania jachtu bez sternika potrzebna jest przynajmniej jedna osoba z aktualnym Patentem Jachtowego Sternika Morskiego lub wyższym.

Jeżeli nie masz wymaganych uprawnień lub po prostu chcesz się zrelaksować, oferujemy usługi sprawdzonych sterników. Z przyjemnością dowiozą Was do najciekawszych zakątków Greckich wysp i wybrzeży.

 

CZARTER W GRECJI

Wielka przewaga czarterów żeglarskich w Grecji polega na niewielkich odległościach między wieloma wyspami. Jeśli masz tydzień (lub nawet tylko weekend), możesz z łatwością odwiedzić wyspy Zatoki Sarońskiej lub Cyklad.

Tym z Was, którzy pragną żeglować po Grecji po raz pierwszy, sugerujemy zwiedzić którąś z popularnych tras i rozejrzeć się w naszej flocie. Jeśli macie jakieś pytania, nie wahajcie się z nami skontaktować – z przyjemnością na nie odpowiemy!

 

PIERWSZY RAZ ŻEGLUJESZ W GRECJI?

Tym którzy odwiedzają Sailgreece.pl i Grecję po raz pierwszy, sugerujemy zacząć od zapoznania się z naszymi jachtami lub od zaznajomienia się z sugerowanymi trasami żeglugi.

Jeśli już wiesz, który jacht Cię interesuje, możesz złożyć zapytanie poprzez  formularz rezerwacji. Jeśli potrzebujesz pomocy w dopasowaniu jachtu właściwego dla Twoich potrzeb jesteśmy do dyspozycji - wyślij nam wiadomość używając głównego formularza kontaktowego.

 

 

DLACZEGO CZARTEROWAĆ Z SAIL GREECE?

Jesteśmy dumni z tego, że mamy wielu zadowolonych klientów w większości krajów na świecie, a jeszcze bardziej z tego, że wielu z nich jest gotowych dostarczyć osobistych rekomendacji tym, którzy zastanawiają się nad wyczarterowaniem naszych jachtów. Zachęcamy, byś spojrzał na nasze listy polecające i z chęcią zapewnimy Ci kontakt osobisty w Twoim kraju, byś mógł dowiedzieć się o jakości naszych usług.

NASZA FLOTA

Troszczymy się o nasze jachty, jakby były naszą własnością…. Bo są!

 

Jesteśmy właścicielami wszystkich łódek, które wypożyczamy, więc możesz liczyć na wynajem
w przystępnych cenach.

 

Wszystkie nasze łódki są w perfekcyjnym stanie, z całym potrzebnym wyposażeniem i wieloma dodatkami, których potrzebujesz.

 

Jesteśmy dumni , że możemy zaoferować osobiste referencje naszych klientów z większości krajów z całego świata!

 

JACHTY

KONTAKT

Vergovitsis 39, GR-11475, Athens, Greece (HQ)

Główna baza: Pier 6, Kalamaki Marina

Tel: +30 210 6467241, Fax: +30 210 6455280

kom.: +30 693 2262332

Email: sailgreece@sailgreece.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016, SailGreece.pl